Publikované

Hľadá sa posila do krajčírskej dielne

Do našej dielne v Kvetoslavove potrebujeme usilovnú krajčírku/šičku, ktorá naozaj rada a dobre šije. Chceme ďalšiu šikovnicu do nášho tímu, ktorá nám s úsmevom na tvári pomôže zvládnuť predvianočný nápor.

Na ako dlho?
Zatiaľ ťa potrebujeme na dobu určitú odteraz do 31.1.2021. Ak sa však bude obchod a náš pracovný vzťah naďalej pozitívne vyvíjať, bude tu možnosť predĺžiť pracovný pomer na dobu neurčitú.

Čo budeš robiť?
Šitie tričiek z úpletu na priemyselnej obnitkovačke, balenie a expedícia objednávok, pomocné krajčírske práce podľa potreby.

Kedy budeš pracovať?
Štandardná pracovná doba je 8.5 hod vrátane prestávky na obed.
Pracovný čas je flexibilný. Vieme sa prispôsobiť príchodu a odchodu tvojho dopravného prostriedku.
Prestávku na obed môžeš mať, kedy chceš.

Aká bude tvoja odmena?
Ponúkame ti nástupný plat 700€ v hrubom (ak si šikovná, ohodnoť sa sama:)). K tvojmu stravovaciemu režimu prispejeme nadštandardnou hodnotou gastro lístkov (5,10 EUR).

Kto sme, čo sme?
Sme malá, ale dynamicky rastúca spoločnosť, tvoríme značku oblečenia z merino vlny. Šijeme funkčné oblečenie a doplnky nielen pre milovníkov prírodných materiálov, cestovateľov, outdoorových nadšencov, ale aj pre bábätká a ich maminy. Výsledky práce môžeš vidieť na stránkach e-shopu FROGGYWEAR.SK

Ak máš záujem o akčnú vianočnú brigádu s potenciálnou možnosťou na dlhodobý pracovný pomer, neváhaj a pošli svoj životopis na obchod@froggywear.sk alebo volaj 0950 357 443. Odpovieme každému a v prípade nášho záujmu ťa zavoláme na osobný pohovor.
Teší sa na teba tím Froggywear.