Merino oblečenie pre celú rodinu. Doprava len 1,98€ na všetko.

Froggy-team

Froggy team a kto v ňom je?

Jana | to je tá, ktorá si to celé vymyslela. Má na starosti design produktov a testovanie. Odpovedá na vaše maily, rieši objednávky, propagáciu a marketing. Píše články a občas robí prednášky o krajinách, ktoré precestovala, kde samozrejme promuje Froggyho. Je tiež zodpovedná za skladové zásoby a financie a v neposlednom rade je to naša hlavná šička a práve šitie zaberá najviac času. Po tom, ako nechala prácu sa už naplno venuje firme. Cez víkendy – ak nejaké sú, si resetuje hlavu aj telo najskôr niekde na horách. Sleduje podnikateľské fóra, aby bola stále v obraze. Mlynček na čas ešte nevynašla, ale občas to tak vyzerá.

Tomáš | Stretol Janu o 5 minút 12, práve keď potrebovala nakopnúť a chytiť tento projekt poriadne do rúk. Má na starosti kus administratívy, technickú údržbu strojov a radí pri technologických postupoch. Spravuje hosting a v roli kuriéra hádže balíčky na poštu, lebo ju má po ceste do práce. Okrem toho je veľmi ukecaný obchodník a tak v tíme kompenzuje Janu, ktorá je skúpa na slová. Vo voľnom čase si najradšej vylepšuje turistické vybavenie, venuje sa laicky astronómii a spolu s Janou chodia po horách, kde ju naučil oddychovať a nepozerať na hodinky 🙂

froggy team-myrecko

Myrec | Pripojil sa k nám čistou náhodou. Spoznali sa s Janou cez spoločný koníček – cestovanie a turistiku. Zapálený pre projekt sa zmocnil funkcie – vypomáhať s webom a analýzou nákupného správania zákazníkov v e-shope. Profesne sa venuje analytike a vo voľnom čase hrá volejbal, chodí po horách (jeho rajón sú severské krajiny) a rád stretáva nových ľudí cez rôzne komunity.

DSC_3013

Laura | Sestra. Šitie majú asi v rodine. Mamička na materskej má zmapované všetky galantérie, pletárne, obchody a zahraničné eshopy, odkiaľ by sa nám niečo hodilo. V súčasnosti začala vypomáhať s výrobou produktov, ktoré s pribúdajúcimi objednávkami Jana prestala stíhať. Vo voľnom čase sa stará o 2 besné deti, ktoré venčí aj na horách a šije detské designové The-pláky (cepláky).

Froggywear.sk