Merino oblečenie pre celú rodinu. Doprava len 1,98€ na všetko.

Odstúpenie od zmluvy

Odstúpenie od zmluvy (podľa zákona 102/2014 Z.Z.)

Po prevzatí tovaru ho máte možnosť rozbaliť a odskúšať. V prípade, že sa rozhodnete zakúpený tovar vrátiť, máte právo odstúpiť od tejto zmluvy bez udania dôvodu v lehote 14 dní. Lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa keď Vy alebo Vami určená tretia osoba prevezmete tovar. Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy nás informujte o svojom rozhodnutí odstúpiť od tejto zmluvy jednoznačným vyhlásením. E-mailom alebo písomne vyplnením vzorom formuláru na odstúpenie a jeho následným zaslaním na našu adresu spolu s vráteným tovarom.

Postupujte prosím nasledovne:
Nepoškodené, nenosené oblečenie zabalíte (do nepremokavého obalu), a pošlite nám ho:

1. ZÁSIELKOVŇOU
Zabalený tovar odnesiete na najbližšiu pobočku Zásielkovne, ktorú máte v dosahu. Netreba vypisovať žiadnu adresu ani lepiť štítky. Dopravu máte zdama. Stačí ak pracovníčke na pobočke uvediete Špeciálny kód: 8 miestne číslo, ktoré máte uvedené dole na faktúre k objednávke. Obsluha podacieho miesta si sama vytlačí adresný štítok, nalepí na zásielku a Vám odovzdá potvrdenie o prevzatí zásielky.

2. POŠTOU alebo Kuriérom
Zabalený tovar pošlite ako balík s poistením
na našu adresu (viď nižšie). Ak máte len jeden kus – môžete ho poslať ako list s poistením.V prípade straty nepoistenej zásielky poštou nesie všetky náklady kupujúci.

Vrátiť je možné len tovar, ktorý:
– je v pôvodnom stave,
– obsahuje všetky pôvodné, originálne štítky a visačky,
– nejaví známky používania a opotrebenia,
– je neporušený a nepoškodený, nieje znečistený od makeupu, antiperspirantu alebo deodorantu
– je kompletný (vrátane príslušenstva, návodu atď.).

Adresa pre vrátenie:

Froggy market s.r.o.
Hviezdoslavov 917/2
93041 Hviezdoslavov
Slovensko

Tovar nám za žiadnych okolností neposielajte na dobierku.

Záleží nám na spokojnosti zákazníkov a chceme naše produkty zlepšovať. Veľmi nám pomôže, ak dôvod odstúpenia uvediete. Uvedením dôvodu nijako neobmedzíte svoje zákonné právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy v 14 dňovej lehote.

Platba za zakúpený tovar Vám bude uhradená až po doručení tovaru späť na našu adresu. Lehota sa považuje za zachovanú, ak tovar odošlete späť pred uplynutím 14-dňovej lehoty. Náklady na vrátenie tovaru znášate Vy.

V súlade so zákonom nemôžete odstúpiť od zmluvy, ktorej predmetom je:
– predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek kupujúceho, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného kupujúceho.

Froggywear.sk