často kladené otázky

Časté otázky

1. Chcem si objednať, čo mám robiť?

Treba vyplniť objednávku v e-shope. Ak máte jasno v tom, čo chcete, vytvorte si objednávku. Vyplníte tak údaje na doručenie, môžete využiť aj platbu kartou. Obratom dostanete na e-mail potvrdenie objednávky. Je to najrýchlejší spôsob. Vaša objednávka je tak ihneď zaradená v našom systéme.

2. Čo mám robiť, keď sa neviem rozhodnúť a nemám jasno v tom, čo chcem?

V prvom rade si prečítajte odpovede na tieto časté otázky. Pravdepodobne sa dozviete, čo hľadáte a čím sa riadiť pri výbere.

V časti VEĽKOSŤ, FARBA, STRIH sú sústredené informácie o tom, ako si správne zvoliťtričko či nohavice.

Ak ste náhodou nedostali odpoveď na Vašu otázku, radi Vám poradíme na obchod@froggywear.sk, alebo na 0950 357 443.

3. Chcem si objednať, ale cestujem o pár dní preč. Stihne mi prísť zásielka? Píše sa tam, že máte skladom.

Sme pomerne rýchli a flexibilní, takže doba výroby je obvykle 1-2 pracovné dni. Ak o pár dní cestujete, radšej si vopred zavolajte, prípadne na to upozornite v poznámke, dokedy je nutné zásielku doručiť.

4. Keď si objednám dnes, príde mi zásielka zajtra?

Nie, a takúto expresnú dobu doručenia neponúka takmer nikto. Ak je to super urgentné, zavolajte si vopred. Občas vieme robiť aj zázraky na počkanie.

5. Chcem si objednať viac kusov tričiek, nohavičiek ale objednávam u vás prvý krát a nepoznám vaše veľkosti. Ako mám postupovať?

Ak ste ešte žiadne tričko od nás nemali, odporúčame postupovať nasledovne: Kúpite si jedno tričko na vyskúšanie. V prípade, že Vám bude sedieť, doobjednáte si ostatné kúsky v danej veľkosti (poštovné je nad 100 Eur zadarmo).

V prípade, že Vám je malé/veľké, pošlete nám ho na výmenu (Výmena tovaru) za inú veľkosť, aby ste si boli istí, že Vám naše tričko bude dokonale sedieť. A potom už môžete veselo objednávať ďalej. Ak si stále nie ste istý/á, zavolajte nám na 0950 357 443.

6. Chcel/a by som darovať vaše oblečenie inej osobe. Ako mám postupovať?

Ak neviete vybrať konkrétny tovar, na e-shope môžete zakúpiť darčekovú poukážku v hodnote 30/50 Eur. Domov Vám príde darčeková poukážka s vyplneným kódom a dátumom platnosti. Darovaná osoba si pri kúpe oblečenia do políčka v košíku zadá kód kupónu. Hodnota kupónu bude automaticky odpočítaná z výsledného nákupu. Zvyšnú hodnotu klient doplatí zvoleným spôsobom. Z poukážky nevydávame.

7. Je možnosť prísť si oblečenie osobne vyskúšať a vybrať?

Bohužiaľ túto možnosť momentálne neponúkame. Sme e-shop, a tento formát predaja má svoje prednosti aj limity.

Pretože si uvedomujeme potenciálne nástrahy pri kúpe neskúšaného oblečenia, máte možnosť tovar po odskúšaní doma vymeniť za inú veľkosť, farbu, strih, či model. Viac detailov v sekcii Vrátenie a výmena.

8. Poslal/a som peniaze. Neprišiel mi potvrdzovací e-mail a zatiaľ ani balík. Kde to väzí?

Ak Vám po odoslaní objednávky nedorazil potvrdzovací email tak nám čo najskôr zavolajte alebo napíšte.