Merino oblečenie pre celú rodinu. Doprava len 1,98€ na všetko.

Práca vo Froggywear

Vieš šiť alebo strihať? Pridaj sa k nám! Neustále sa rozširujeme a stále je nás málo:)
Do našej dielne v Šamoríne hľadáme posily.

(Táto stránka je priebežne aktualizovaná.)

Momentálne obsadzujeme dve pozície:

1: Krajčírka / Šička

2: Strihačka

Druh pracovného pomeru:

  • trvalý pracovný pomer
  • plný úväzok, (vieme sa dohodnúť aj na skrátenom, prípadne na konkrétne dni v týždni)
  • nástup: podla dohody
  • pracovný pomer na dobu neurčitú

Miesto práce:

Šamorín, Senecká cesta 24
Práca z domu nie je možná.

Náplň práce:

Krajčírka: Šitie oblečenia pre deti a dospelých. Nie sme sériová výroba. Jedná sa skôr o menšiu manufaktúrnu dielňu.

Strihačka: Strihanie a príprava dielcov podla strihov.

Pracovná doba:

Príchod do práce podla dohody v čase medzi 5:30 a 8:30.

Odchod z práce podla dohody.

Ponúkaný plat:

  • nástupný plat: 900€ v hrubom, po skúšobnej dobe zvýšenie na 1000 Eur v hrubom (bude uvedené v zmluve)
  • koncoročné odmeny
  • možnosť ďalšieho zvýšenia platu podľa zručností a výkonu
  • preplácanie sezónnych nadčasov

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • nadštandardné stravné 5,10 Eur
  • káva, minerálka a občerstvenie na pracovisku
  • čiastočne flexibilná pracovná doba
  • aj na teambuildiny chodíme  🙂

Požiadavky:

Krajčírka: skúsenosti so šitím na obnitkovačke (overlock)
Strihačka: Skúsenosti so strihaním dámskej a pánskej jednoduchej konfekcie

šitie ťa baví a máš k tomu vzťah
pozitívny prístup k práci
chuť ďalej zlepšovať svoje zručnosti

Ponúkame:

  • práca s novými modernými strojmi
  • novo zariadená moderná dielňa
  • príjemné pracovné prostredie

Pozícia je vhodná aj pre maminy po materskej. Možnosť skráteného úväzku a flexibilného pracovného času.

Informácie o výberovom konaní:

Volajte: +421 950 357 443 od 10:00 do 15:00

alebo nám pošlite kontaktné údaje na náš e-mail obchod@froggywear.sk.
Odpovieme každému a vybraných uchádzačov budeme volať na osobný pohovor.

O našej spoločnosti:

Sme malá, lokálna a rýchlo rastúca spoločnosť, slovenský výrobca a značka oblečenia z merino vlny. Šijeme funkčné oblečenie a doplnky z merino vlny pre milovníkov prírodných materiálov, cestovateľov, outdoorových nadšencov a aj pre bábätká a ich maminy. Výsledky našej práce môžete vidieť v e-shope https://froggywear.sk.
Sme nedielnou súčasťou lokálneho podnikania, slovenského dizajnu a udržateľného prístupu k obchodovaniu. Zamestnaním u nás podporíte nielen svoju kariéru, ale aj miestnu komunitu a v konečnom dôsledku aj slovenskú ekonomiku.

Froggywear.sk