Merino oblečenie pre celú rodinu. Doprava len 1,98€ na všetko.

Možnosť spolupráce

V prvom rade ďakujeme za dôveru. Vážime si váš záujem spolupracovať s nami. V poslednej dobe sa však doslova roztrhlo vrece so žiadosťami o sponzoring, o ceny do tomboly, či iné formy spolupráce.

Hoci by sme radi vyhoveli všetkým, nie je to možné. Aby sme si teda navzájom ušetrili drahocenný čas, tu je stručný manuál k tomu, čo je možné alebo nemožné a koho sme schopní a ochotní podporiť.

Krátkodobá alebo príležitostná spolupráca

1. Preferovaná oblasť vášho hobby: turistika, cestovanie (nie ultra lowcost), rôzne druhy športov, backpacking, lifestyle, príroda,…
2. Predošlé skúsenosti s testovaním produktov a písaním recenzií alebo článkov sú viac ako vhodné. (ak máš, pripoj k žiadosti)
3. Na fotenie postačí smartfón, ale uhol pohľadu sa kúpiť nedá. Preto nám k žiadosti pripoj aj link alebo prílohu, kde uvidíme tvoje prezent foto 🙂

Dlhodobá spolupráca

Staň sa naším ambasádorom

Čo je dôležité? Byť stotožnený s filozofiou našej značky. Otvorenosť k zdieľaniu príspevkov, fotografií. Tvorba príspevkov, story a reels aj na svojich platformách (Facebook, Instagram, Tik-Tok, You-tube, …).

Cieľová skupina

Vzhľadom na charakter našich produktov sú pre nás zaujímaví ľudia s aktívnym životným štýlom v oblasti:
– cestovania (aké miesta si navštívil/a za posledných 12 mesiacov?)
– športu (akému športu/športom sa venuješ? Ako dlho a na akej úrovni?)
– turistiky (ktoré miesta si pochodil/a za posledné mesiace?)
– príroda všeobecne (akým aktivitám sa venuješ v prírode a v ktorom ročnom období?)

Miera a kvalita zapojenia

Tento typ spolupráce nie je pre každého. Vyžaduje sa vysoká aktivita na vybraných sociálnych sieťach prirodzenou formou (nie z povinnosti, ale pre radosť). Musíš mať aktívnu fanpage, vybudovanú komunitu a interakciu fanúšikov. Počet nie je rozhodujúci, posudzujeme individuálne.
K žiadosti je potrebné pripojiť link na tvoju platformu, ktorú preferuješ (môžeš aj viaceré) + krátke predstavenie (Web, Blog, Facebook, Instagram, Tik-tok,… )

Ak ťa nebavia sociálne siete, alebo na ne nemáš dostatok času no dokážeš spraviť pekné fotky v zaujímavom prostredí, alebo máš svoj blog a baví ťa písať články, skús krátkodobú spoluprácu spomenutú v úvode tohto článku.

Bývalé spolupráce
Skúsenosť s takouto formou spolupráce nie je podmienkou. Všetko si vieme vysvetliť, dohodnúť sa a postupovať po menších krokoch. No ak máš nejaké spolupráce za sebou, máš veľkú výhodu. Pošli nám ukážku tvojho obsahu pre danú spoluprácu, prípadne referencie, výsledky.

Forma spolupráce
Každý typ spolupráce ponúkame formou bartru. Máme záujem o človeka, ktorý dokáže oceniť a využiť kvalitu a prednosti našich výrobkov na dlhodobej úrovni. Za finančnú odmenu je ochotný „každý všetko“, ale vytráca sa vášeň.

Hlavná platforma (IG, TT, FB, YT…)
Všetky sociálne siete sú pre nás veľmi zaujímavé, ale nemusíš ovládať a spravovať úplne každú :). Preto nám v žiadosti jasne napíš, ktoré siete sú tvojou srdcovkou a nezabudni poslať linky 🙂

Hodnoty a vystupovanie
Ak chceme nadviazať spoluprácu, je dôležité byť na rovnakej (alebo aspoň podobnej) mentálnej vlne. Oceňujeme prirodzenosť, otvorenosť, úprimnosť, lojálnosť a lásku k prírode.

Selfie o zrkadlo nestačí
V dnešnej dobe už pomaly neexistujú pravidlá, čo má ako vyzerať. Žiadne pokyny, žiadne návody a žiadne mantinely. Pri tvorbe obsahu máme všetci neobmedzené možnosti. Až na čas a kreativitu. A práve kreativita je kľúčová. Selfie o zrkadlo v kúpeľni preto nestačí (pokiaľ tým nespôsobíš „srdcovú arytmiu“).

Profesionalita (dodržanie termínov)
Všetko je o komunikácii, vzájomnej dohode a občas trochu o počasí 🙂 . Ak si však dohodneme foto barter na určité obdobie, je potrebné tento horizont v rámci možností dodržať. V prípade vážnych nepriaznivých okolností je potrebné situáciu odkomunikovať. Odmlčanie sa, či prípadná ignorácia nie sú naše kamošky 😉 .

Ak si myslíš, že táto šálka kávy je podľa tvojej chuti, tešíme sa na tvoj email 🙂 .

Každá žiadosť bude posúdená individuálne. V prípade záujmu pošli prosím email na: katarina@froggywear.sk. Prosím, rozpíš odpovede na jednotlivé body v podmienkach.

Nevidíme zmysel v nasledujúcich typoch spolupráce a nemáme na to ani prostriedky:
• poskytovanie cien do tomboly športových súťaží a pod.
• reklamný priestor na webe (banner, PR článok, atď)
• neposkytujeme finančnú podporu na vaše projekty výmenou za reklamný banner na aute, batohu a pod.

 

Froggywear.sk