Merino oblečenie pre celú rodinu. Doprava len 1,98€ na všetko.

Prečo Froggywear

1. Dôraz na výstupnú kontrolu

Všetky produkty šijeme v našej dielni na Slovensku. Každý jeden kus prejde dôkladnou a detailnou kontrolou, až potom ho zabalíme a odošleme.

2. Produkty pred uvedením na e-shop testujeme

Sme rodinná značka. Nesústreďujeme sa každú sezónu na vytváranie novej kolekcie. Aj vďaka tomu máme dostatok času naše produkty a materiály vyskúšať v teréne na vlastnej koži a vyladiť prípadné nedostatky.

3. Sme malí a flexibilní

U nás stále platí pravidlo, že kvalita má prednosť pred kvantitou. Neponúkame čo nemáme. Všetko čo nájdeš na e-shope máme reálne k dispozícii. Ak potrebuješ oblečenie predĺžiť či skrátiť, radi ti vyhovieme.

Aby bola naša ponuka neustále pestrá, priebežne zaraďujeme do portfólia nové farby. Tento rok (2022) sa nám podarilo ponúknuť až 17 farieb v rámci produktov tenké funkčné merino tričká. Od klasických prírodných a svetlých odtieňov, cez pestré dámske aj pánske tóny až po univerzálne tmavé farby a samozrejme nechýba čierna 🙂 .

4. Poradíme ti s výberom, údržbou aj veľkosťou

Uvažuješ o funkčnom merino oblečení, ale váhaš ktorý kúsok je pre teba najvhodnejší? Hrubé, tenké, voľné alebo viac elastické upnuté na telo? Nevadí, rozhodne nie si sám. Mnoho ďalších ľudí sa na nás obracia s rôznymi otázkami. Kľudne sa opýtaj aj ty 🙂 . Poradíme ti ohľadom veľkosti aj aký materiál či produkt sa na čo hodí, podľa tvojich plánovaných aktivít. Otázku môžeš napísať mailom na obchod@froggywear.sk alebo telefonicky +421 950 357 443. Ak sa náhodou nedovoláš, zavoláme ti naspäť.

5. Počúvame názory našich zákazníkov

Niektorí nás oslovujete s novými požiadavkami a my sme za vaše návrhy a podnety veľmi radi. Áno, aj vďaka vašim podnetom neustále pracujeme na ďalších produktoch, ktoré následne testujeme a postupne zaraďujeme do ponuky. Niekedy je celý proces zdĺhavejší, než by sa na prvý dojem mohlo zdať, ale trpezlivosť merino novinky prináša :).

6. Ku každému pristupujeme zodpovedne

Každý náš zákazník má rovnaké možnosti. Každý jeden je pre nás dôležitý a preto sa aj my snažíme byť ku každému maximálne ústretoví. V prípade akýchkoľvek nejasností, či pochybností nás kľudne kontaktujte. Na infolinke vás uvíta vždy usmiata Andrea, ktorá poradí s výberom vhodného produktu, zapracuje požiadavky, poradí ako postupovať pri výmene, či preverí v akom štádiu je vaša objednávka.

7. Servis po uplynutí záručnej doby

Máš od nás vecičky už dlhší čas a pýtajú si drobné kozmetické opravy, aby si ich mohol opäť nosiť? Pošli nám foto s krátkym popisom na mail. Pokiaľ to bude v našich možnostiach, vecičky ti zadarmo opravíme 😉 .

Froggywear.sk