Prečo Froggywear

Prečo práve Froggywear?

1. Dôraz na výstupnú kontrolu. Naše produkty nielen vyrábame v domácej dielni, ale aj kontrolujeme. Renomované značky v ázijských fabrikách chŕlia tovar na bežiacom páse. Kontrola kvality funguje náhodným výberom. Naše produkty prejdú všetky našimi rukami a predtým ako ich zabalíme, kontrolujeme či nám niekde niečo “neušlo”.

2. Produkty pred uvedením na e-shop testujeme. Sme rodinná firma a nie sme tlačení k tomu, aby sme každú sezónu mali v ponuke komplet novú kolekciu a v marci a septembri natlačené katalógy na ďalší rok. Vďaka tomu máme čas produkty a materiály reálne vyskúšať v teréne na vlastnej koži a vyladiť prípadné nedostatky.

3. Sme  malí, ale za to flexibilní. Väčšina produktov sa vyrába na základe vašej objednávky. Nemôže sa tak stať, že sú vypredané najčastejšie veľkosti (dámy S-M, páni L-XL). Produkty vieme prispôsobiť na mieru zákazníkovi. Každý zákazník môže mať individuálne požiadavky (dlhší rukáv, predĺžený strih, dvojfarebné tričko namiesto jednej farby, tehotenská verzia trička, voľnejšia guma v páse atď).

4. Poradíme vám s výberom, údržbou aj veľkosťou. Vzhľadom na to, že sa jedná o funkčné/termo prádlo a nie každý je hneď zorientovaný v problematike, poradíme vám, aký úplet sa na čo hodí, podľa toho aké aktivity plánujete.

5. Počúvame názory našich zákazníkov, ktorí prichádzajú s novými nápadmi. Ak sa viacej ľudí ohlási s rovnakou požiadavkou, je veľmi pravdepodobné, že to zaradíme do ponuky. Niekedy to však z technických a objektívnych dôvodov trvá dlhšie (od nájdenia vhodného úpletu, vyladenia strihu, otestovanie). Aj vďaka vašim podnetom neustále pracujeme na ďalších produktoch, ktoré postupne zaraďujeme do ponuky.

6. Ku každému pristupujeme individuálne. Sme malý tím a preto komunikácia vrámci pár ľudí je jednoduchšia ako vo veľkých spoločnostiach, kde ste iba zákazník s číslom požiadavky. Na infolinke vás uvíta majiteľka firmy, ktorá poradí s výberom, aj preverí vašu úhradu, či informáciu o tom, v akom štádiu je objednávka. Poskytne tiež detailné informácie o produktoch – všetky ovláda naspamäť, lebo všetky vymýšľala ona. Ak treba niečo meniť dodatočne, informácie rýchlo putujú ku krajčírke Gabike, ktorá sedí pár metrov od nej a tá ich zapracuje.