Publikované

Hrejivé termo tričko z merino vlny – takto ho vynosíš po celý rok

pánsky merino nátelník

Poškuľuješ po ňom, no nevieš, či je skutočne praktické si ho kúpiť iba kvôli jednej lyžovačke a pár prechádzkam so psom v mrazivom počasí? Máme pre teba niekoľko tipov, ako môžeš merino nátelník nosiť nielen v zime. Áno, aj v lete.

Chystáš sa konečne na vytúženú lyžovačku? Na horách je naváľaného snehu ako za tri zimné sezóny, no bezradne postávaš pred skriňou a nemáš ani v päte, že čo si so sebou vlastne zbaliť? Aby si nemusel so sebou ťahať na predĺžený víkend milión oblečenia a strápňovať sa pred zvyškom svojej lyžiarskej svorky, že si zbalený ako na mesačné putovanie po Nepále?

Vyrieš to hrejivým termo tričkom z merino vlny. Že už máš vybratú farbu aj vzor? Poškuľoval si po ňom celú jeseň, no v novembri si mal pocit, že do Vianoc je ešte ďaleko. Skončilo to fiaskom, lebo už na začiatku decembra sme ukončili prijímanie objednávok. Navyše sa minul tvoj vytipovaný vzor a tak ti nakoniec Ježiško pod stromček žiadne hrejivé termo tričko z merino vlny nenadelil? (A skončil si s ponožkami a pyžamkom. 🙂

Máš šancu na januárový opravák! 🙂 Už šijeme ostošesť, až sa nám zo šijacích strojov parí. Vzorované látky sa pomaly prerieďujú, ale máme aj nejaké novinky!

termo tričká z merino vlny

Vyberať si môžeš jednofarebné elegantné prevedenia pre dámy i pánov. Pochválime sa ti aj novými odtieňmi – šedým melírom pre pánov a cukríkovo ružovou pre dámy. A máme aj nové vločky v bledošedej, ktorá sekne aj chlapom 😉

termo tričko z merino vlny

Ponuka vzorovaných tričiek platí len do vypredania skladových zásob materiálu.

Ak však váhaš, či do hrejivého termo trička z merino vlny fakt investovať (aj keď si tajne dúfal, že sa Ježiško pleskne po vačku 🙂 lebo veď čo ak ho náhodou nevynosíš? Marec je pomaly za dverami…

Ak sa obávaš, že termotričko z merino vlny ti po vyrašení prvých snežienok spod trávy bude v skrini zapadať dlhé mesiace nečinne prachom, radi by sme ťa vyviedli z omylu. Tento multifunkčný kúsok prevetráš oveľa častejšie, než si myslíš.

Termo tričko z merino vlny nie je len na zimu

Môžeš ho pokojne nosiť aj počas chladnejšej jari, keď slnko ešte vie byť poriadne zubaté. Alebo na jeseň, keď síce všetko v lese vyzerá ako z rozprávky, no teplota už nepodskočí nad 10 – 15 stupňov. Má teda celosezónne využitie.

Áno, áno, vieme, aj leto je ročné obdobie. A teraz ti povieme, že ho môžeš pokojne nosiť aj v lete.

Hrejivé termotričko z merino vlny a v lete? No a hádam nezablúdiš v letných mesiacoch na hory? (Teraz nemáme na mysli zrovna Malé Karpaty :-), ale dajme tomu Tatry, Alpy či Dolomity…)

Ak patríš medzi tých, ktorí si leto bez vysokohorskej turistiky ani nevedia predstaviť, potom dobre vieš, aké je to ocitnúť sa odrazu niekde, kde je o dobrých 10 – 15 čísel nižšia teplota než dole. Nehovoriac o ranných výstupoch na Rysy či Kriváň, keď ťa vzduch privíta poriadne zostra a za hrejivé tričko z merino vlny budeš ešte úprimne vďačný. Zohreje ťa aj ako stredná vrstva pri neskorých večeroch pri táboráku.

Merino vlna je super aj na spanie

Je ako stvorené aj v úlohe pyžama na stanovačke. A je jedno či na letnom festivale alebo uprostred panenskej prírody. Ak si už aspoň raz v živote stanoval, tak asi poznáš ten moment hrôzy, keď a uprostred noci preberieš v spacáku a potrebuješ si urgentne odľahčiť obličky…a v tej kose vyliezť z teplučkého spacáku a zo stanu…Ako za trest. S hrejivým tričkom z merino vlny ti teplotný šok nehrozí. A keď sa zase zakutreš späť do spacáku, vďaka jeho termoregulačným vlastnostiam ho rýchlo vykúriš ako termofor.

Merino vlna sama o sebe je úžasný materiál, s ktorým fakt netrafíš vedľa, keď do neho investuješ. Nielen, že je to prírodný materiál, ale navyše nezapácha. Ľahko sa udržiava, v zime hreje a v teple chladí, je antibakteriálne, rýchlo schne a dokonca chráni pred UV žiarením. Mať merino kúsky v šatníku znamená nenechať sa prekvapiť žiadnou situáciou a zároveň si nezapĺňať život zbytočnosťami na jedno použitie.

Aktuálnu ponuku termo tričiek zo 100% nej merino vlny nájdeš tu: froggywear termo tričká.