Publikované

Vianoce s Froggywear – bez stresu!

vianočné darčeky

Oblečenie zakúpené od 1.11.2019 do 23.12.2019, s pôvodnými visačkami, bez známok nosenia, budeme vymieňať za inú veľkosť, strih, model alebo farbu až do 15. januára 2020.

Nie si si istý/istá, či pri nákupe oblečenia cez internet jemu alebo jej sadne veľkosť, prípadne strih, farebný odtieň alebo výrobok ako taký?

S Froggywear žiadne obavy! Chápeme, že napriek maximálnej snahe, pozorovaciemu talentu alebo našim dobrým radám sa môže stať, že tvoj darček jednoducho nesadne. Nesprávna veľkosť, strih či farebný odtieň, prípadne dlhý rukáv (hoci žiadúcejší by bol krátky), hrubý úplet, hoci by chcel/a tenší…áno to všetko sa môže prihodiť, keď kupuješ oblečenie ako darček pre niekoho iného… nevidíme si predsa navzájom do hlavy. 🙂

Preto budeme oblečenie zakúpené od 1.11.2019 do 23.12.2019, s pôvodnými visačkami, bez známok nosenia, vymieňať za inú veľkosť, strih, model alebo farbu do 15. januára 2020.

Výmeny bude možné realizovať vrámci aktuálnej januárovej ponuky a dostupných farieb a vzorov. Odstúpenie od zmluvy je možné v zákonnej 14-dňovej lehote od prevzatia tovaru.

V praxi to funguje nasledovne:
Najneskôr do polnoci 15.1.2020 oznámiš mailom, telefonátom, kuriérom, prípadne poštovým holubom (telepatia sa nepočíta 🙂 ), že potrebuješ výmenu, a následne musí byť tovar doručený ku nám, alebo na našu poštu do 30.1.2020.

Čiže naozaj sa nie je čoho obávať! Našim stálym verným, aj našim novým zákazníkom prajeme nádherné Vianoce plné hrejivých merino darčekov.

Tím Froggywear 🙂