Novinky Jar - Leto

Čo je u nás nové?
Začiatkom jari sme naskladnili 3 nové farby z tenšej 100% merino vlny: lososová, oceľová modrá a svetlosivý melír. Nájdete ich pri:
– dámskych produktoch:  Poruba, Dedinka, Poľana, Litava, Beckov, Drienica
– pánskych produktoch: Poltár, Dargov, Limbach, Kriváň, Drienov
– detských produktoch: Bánov, Gemer, Becherov

Na svoje si prídu aj nadšenci splývavej ,,telovej farby”. Práve tá pribudla k všetkým produktom so zložením merino / elastan. Oceníte ju najmä pri spodnom prádle ale aj iných dámskych, pánskych a detských produktoch.

Redizajnovali sme detské body Bánov. Nová verzia je už s integrovaným extendorom na predĺženie zapínania medzi nožičkami. Takto ho vynosíte ešte dlhšie. Rovnako máme opäť v ponuke aj detské capačky Hôrky v novom dizajne.

Pribudlo dlho očakávané ležérne ,,oversized” tričko a to hneď v dvoch verziách: klasická verzia – tričko Bukovina, aj verzia na dojčenie – Kamenica.

Rozhodli sme sa podporiť našu dlhoročnú kamarátku Martu Rajkovú, ktorá vydala cestovateľskú príručku ,,Krok za krokom po Himalájach”, v tlačenej aj PDF verzii k dostaniu už aj u nás. Celý zisk z predaja ide autorke.

Do ponuky sme pre nerozhodných opäť zaradili aj ,,aktualizovaný vzorkovník” materiálov, z ktorých šijeme. Cenu vzorkovníka Vám odrátame z nasledujúcej objednávky.

Zobrazených všetkých 16 výsledkov