Novinky Jeseň - Zima

Čo nám na jeseň pribudlo na e-shop?

UNISEX
Kompresné návleky na ruky nielen pre bežcov pozná asi každý športovec.
My sme však vsadili na merino:). Návleky ,,Vršky sa ti hodia naozaj na každý šport.
Už dlhšiu dobu nám v ponuke chýbal merino bedrový pás ,,Križiak”, tak sme ho konečne zaradili. S ním ti už naozaj nebude ťahať na kríže:)

DÁMY
Merino legíny
,, Lomnica” na každú príležitosť by ti rozhodne nemali chýbať v šatníku.V ponuke aj s vreckami.
Predĺžili sme aj merino mikinu Bystrá a do ponuky zaraďujeme predĺženú mikinu ,,Babica”, odteraz budeš mať aj zadok stále v teple.
A pre nosiace maminy prichádzame s našou prvou nosičskou mikinou ,,Beňuška”. A k nej sa ti určite bude hodiť aj nákrčník ,,Lipovec”.

PRE DETI

Do jesennej ponuky sme zaradili merino deky pre bábätká vo viacerých veľkostiach aj farbách, nájdete ich pod produktami ,,Poludnica – 1 vrstvová  a ,,Šindliarka – 2 vrstvová.
Váš obľúbený miminovský set Bezovec sme rozšírili o jednofarebné prevedenia – tento nový set nájdete pod produktom ,,Dubovec“.

INÉ
Naďalej si u nás môžeš zakúpiť cestovateľskú príručku ,,Krok za krokom po Himalájach” od Marty Rajkovej, v tlačenej aj PDF verzii. Celý zisk z predaja ide autorke.

A keď už sú tie Vianoce pomaly pred dverami a ty nevieš aký matroš je najvhodnejší, máme ,,aktualizovaný vzorkovník” materiálov, z ktorých šijeme. Cenu vzorkovníka ti odrátame z nasledujúcej objednávky.

Zobrazuje sa všetkych 31 výsledkov