Publikované

Hľadáme šikovnú krajčírku

froggy hlada krajcirku

Aktualizované: už sme našli:)

Hľadáme práve teba:
Do našej dielne v Kvetoslavove privítame pracovitú dušu, ktorá naozaj rada šije. Chceme pohoďáčku do tímu, ktorá zvláda s úsmevom na tvári aj ,,predvianočný nápor”.

Kto sme, čo sme?
Sme partia ženských v rokoch (rozumej matiek) a jedného tatu (rozumej bossa). Spolu tvoríme malú, ale dynamicky rastúcu spoločnosť, značku oblečenia z merino vlny. Šijeme funkčné oblečenie a doplnky z merino vlny nielen pre milovníkov prírodných materiálov, cestovateľov, outdoorových nadšencov, ale aj pre bábätká a ich maminy.

Čo bude náplňou tvojej práce?
Ráno ťa na stole čaká zoznam objednávok, ktoré nám napadali do e-shopu. Kolegyne to nastrihajú (časom môžeš aj ty, budeme len radi:)). Sadáš za overlock alebo coverlock, určite sa kamarátiš aj s jednoihlovkou. Jedná sa o moderné stroje v novozariadenej dielni, za ktorými ti bude príjemne.
Rôzne modely, rôzne veľkosti, rôzne farby. Robota je tu naozaj rozmanitá. Výsledky práce môžeš vidieť na stránkach e-shopu FROGGYWEAR.SK
Neustále vyvíjame nové modely, čo sa týka oblečenia alebo outdoorového vybavenia, na ktorých sa budeš môcť podieľať aj ty.

Kedy budeš pracovať?
Štandardná pracovná doba je 8.5 hod vrátane prestávky na obed.
Pracovný čas je flexibilný. Vieme sa prispôsobiť príchodu a odchodu tvojho dopravného prostriedku.
Prestávku máš, kedy chceš (kávička je k dispozícii zadarmo a vedľa máme pekáreň s výbornými koláčikmi).

Čím ťa ešte môžeme motivovať?
Na začiatok ti ponúkame plat 800€ v hrubom, ktorý po ukončení skúšobnej doby upravíme o 100€ nahor. Čakajú ťa aj koncoročné odmeny a možnosť ďalšieho zvýšenia platu v závislosti od tvojich zručností a výkonu. Ako benefit môžeš na vlastnej koži pravidelne testovať, aké príjemné je nosenie našich merino kúskov. Na jar a na jeseň ťa vytiahneme na firemný výlet do prírody, aby sme spolu oblažili ducha a čo to sa o sebe dozvedeli aj po inej, než len pracovnej stránke. A k tvojmu stravovaciemu režimu prispejeme nadštandardnou hodnotou gastro lístkov (5,10 EUR).

Aké kvality hľadáme u teba?
Si vyučený/á v odbore krajčírka a máš skúsenosti so šitím úpletov a pružných materiálov (tričká, jednoduché šaty, atď). Čo je ale super dôležité? Máš vrelý vzťah k šitiu, chceš ďalej zlepšovať svoje zručnosti a vyhovuje ti práca v užšom kolektíve (3 krajčírky).

Ešte niečo na koniec…
Cítime, že ako firma tvoríme okrem ošatenia aj hodnotu navyše. Sme prínosom pre lokálne podnikanie, slovenský design a ekologický prístup k obchodovaniu. Zamestnaním u nás podporíš nielen svoju kariéru, ale aj miestnu komunitu a v konečnom dôsledku aj našu krajinu.

Ak si dočítal/a až do konca a niečo ti našepkáva, že si máme vzájomne čo odovzdať, neváhaj a pošli svoj životopis na obchod@froggywear.sk alebo volaj 0950 357 443. Odpovieme každému a v prípade záujmu ťa zavoláme na osobný pohovor.

Teší sa na teba tím Froggywear.