Merino oblečenie pre celú rodinu. Doprava len 1,98€ na všetko.

Úvod Blog Vianoce s Froggywear bez stresu z pohodlia domova

Vianoce s Froggywear bez stresu z pohodlia domova

Kamaráti a všetci priaznivci merino oblečenia máme pre vás skvelú správu 🙂 . Užite si nakupovanie vianočných darčekov s Froggywear v kľude a bez stresu.

Oblečenie zakúpené od 09.10.2023 do 23.12.2023, s pôvodnými visačkami, nenosené a neoprané bude možné vymeniť za inú veľkosť, strih, model alebo farbu až do 15. januára 2024. Premýšľaš, či pri nákupe oblečenia cez internet sadne veľkosť, prípadne strih, farebný odtieň alebo výrobok ako taký?

S Froggywear nemusíš mať žiadne obavy 🙂 . Chápeme, že napriek maximálnej snahe, pozorovaciemu talentu alebo našim dobrým radám sa môže stať, že tvoj darček jednoducho nesadne.

Nesprávna veľkosť, nevhodný strih alebo farebný odtieň? Dlhý rukáv (hoci žiadúcejší by bol krátky), hrubý úplet (hoci by chcel/a tenší)? Áno to všetko sa môže prihodiť, keď kupuješ oblečenie ako darček pre niekoho iného. Nevidíme si predsa navzájom do hlavy 🙂 .

Preto môžete oblečenie zakúpené od 09.10.2023 do 23.12.2023, s pôvodnými visačkami a bez známok nosenia vymeniť za inú veľkosť, iný strih, model alebo farbu až do 15. januára 2024.

Výmeny produktov s pôvodnými visačkami, nenosené a neoprané bude možné realizovať v rámci aktuálnej januárovej ponuky a dostupných farieb a vzorov. Odstúpenie od zmluvy je možné v 14-dňovej zákonnej lehote od prevzatia tovaru.

V praxi to funguje nasledovne:
Najneskôr do polnoci 15.1.2024 nám oznámiš mailom, telefonátom, prípadne poštovým holubom (telepatia sa nepočíta 🙂 ), že potrebuješ výmenu. Následne musí byť tovar doručený k nám, alebo na našu poštu do 30.1.2024.

Čiže naozaj sa nie je čoho obávať! Našim verným aj našim novým zákazníkom prajeme nádherné Vianoce plné hrejivých merino darčekov.

Hor sa nakupovať bez stresu – KLIKNI SEM 🙂

Tím Froggywear

Froggywear.sk