Publikované

Aké sú naše nové farebné merino mikiny?

Outdoorové merino mikiny

Funkčnejšie, mäkkučkejšie a farebnejšie. Termo mikiny z merino vlny s prímesou syntetiky podstúpili nedávno v našej krajčírskej dielni facelift. Načo sa môžeš túto sezónu tešiť?

Áno, tak predsa k tomu prišlo. V našej krajčírskej dielni Froggywear sme sa pustili do dlho očakávanej inovácie dámskej i pánskej merino mikiny s prímesami syntetiky, ktoré kupujete ako teplé rožky. Mikiny dostali facelift, za aký sa rozhodne hanbiť nemusia. A veríme, že ty ho oceníš tiež, či si dáma alebo pán. Najmä preto, že tieto mikiny sú skvelým riešením pre tých, ktorí si chcú dopriať kvalitu a jedinečné funkcie merino vlny za rozumnú cenu.

merino mikiny

Čo majú merino mikiny nové?

1. pomer merino vlna vs. cena

Upgradli sme naše predošlé termo mikiny, ktoré mali zloženie s obsahom 40% merino vlny na nový typ materiálu, ktorý ťa rozhodne chytí za srdce.

Tento nový materiál je totiž neskutočne mäkkučký a príjemný tak, že nebudeš chcieť mikinu ani vyzliecť. 🙂 Stále je to zmes merino vlny a syntetiky, ale v priateľskejšom pomere 50:50.

Hoci teraz je to viac merino, cenu sme pre teba ponechali nezmenenú, iba 79.90€. Nezabúdaj na to, že to nie je žiadna veľkovýroba v lacnej Ázií, ale poctivý slovenský výrobok. Takže výkon(vlna) predbieha cenu, čo je celkom príjemná správa, no nie?

2. väčší výber farebných odtieňov

Rozhodli sme sa pridať trochu farieb do tohto sveta, a tak si môžeš vybrať našu outdoorovú mikinu až zo štyroch farebných odtieňov. Klasici siahnu pravdepodobne po tmavosivej alebo tmavej petrolejovej, pre odvážnejších a extravagantnejších máme červenú alebo sviežu zelenú.

merino mikiny

3. multifunkčný strih

Mikinám sme ponechali ich neutrálny strih, ktorý je už preverený. Vynovená mikina sa ti tak bude hodiť do práce aj do prírody, na trekovanie aj bežné venčenie psov či detí či a na cestovanie do krajín s chladnejším podnebím. Zachováva si dobrý tepelný komfort a slúži ako teplá stredná vrstva.

Môžeš sa rozhodnúť aj, či uprednostníš variant s kapucňou alebo so stojačikom. Stojačiková mikina je univerzálnejšia a nesie sa v štýle športovej elegancie, hodí sa pre prípady, že máš prilbu alebo ďalšiu kapucňu. Kapucňa je zasa pre zimomrivých, ktorí neznášajú, keď im ťahá na krk, alebo aj vec imidžu.

4. merino mikina pre každého

Snažili sme sa naše mikiny upgradovať tak, aby boli univerzálne, multifunkčné kúsky, ktoré sa svojim príjemným materiálom, vlastnosťami a dizajnom zavďačia každému – bez ohľadu na to, či má 25 rokov alebo 50.

Ak teda nevieš, čo svojej polovičke, svojim blízkym (alebo pokojne aj sebe 🙂 pod stromček, s týmito merino mikinami rozhodne nikoho nesklameš. Dilema možno nastane pri vyberaní farby. Objednávaj čím skôr, lebo zákazky na Vianoce sa nám (áno, už štartujeme v dielni predvianočnú sezónu), začínajú až povážlivo plniť.

Mikiny objednávaj tu: https://froggywear.sk/znacka-produktu/merino-mikiny/