Publikované

Aké sú naše nové farebné merino mikiny?

Hrejivé mikiny z merino vlny

Funkčné, mäkkučké a pestré. Na čo sa môžeš tešiť?

Mikiny,  ktoré kupujete ako teplé rožky majú facelift, za aký sa rozhodne hanbiť nemusia. A veríme, že ty ho oceníš tiež, či si akčná žena alebo statný muž. Najmä preto, že tieto mikiny sú skvelým riešením pre tých, ktorí si chcú dopriať kvalitu a jedinečné funkcie merino vlny za rozumnú cenu.

Čo je na merino mikinách výnimočné?

1. pomer merino vlna vs. cena

Tento nový materiál je neskutočne mäkkučký a príjemný, takže nebudeš chcieť mikinu ani vyzliecť. 🙂 Je to zmes merino vlny a syntetiky vo veľmi prijateľnom pomere 50:50.

2. široký výber farebných odtieňov

Stále držíme rôznorodosť farieb, a tak si môžeš vybrať našu outdoorovú mikinu až zo siedmych farebných odtieňov. Klasici siahnu pravdepodobne po tmavosivej alebo tmavej petrolejovej. Pre odvážnejších a extravagantnejších máme červenú, ružovú alebo modrú. A pre tých, ktorí sa napríklad radi stratia v lese, v prírode poteší olivová zelená či khaki olivová 🙂

3. multifunkčný strih

Mikinám sme ponechali ich neutrálny strih, ktorý je už preverený. Mikina sa ti tak hodí do práce aj do prírody. Na trekovanie aj bežné venčenie psov či detí. A oceníš ju aj pri cestovaní do krajín s chladnejším podnebím. Zachováva si dobrý tepelný komfort a slúži ako teplá stredná vrstva.

Môžeš sa rozhodnúť či uprednostníš variantu s kapucňou alebo s golierom typu stojačik. Golierová mikina sa hodí ak máš inú vrstvu oblečenia s kapucňou alebo prilbu. Obidve varianty ťa ochránia pred chladným vetrom. Ak ti je čiapka málo, využiješ kapucňu. Jej tvar je prispôsobený hlave. Dobre drží a nepadá do očí. Kapucňa je taktiež vec imidžu 😉

4. merino mikina pre každého

Snažíme sa myslieť naozaj na všetkých, aby naše mikiny sadli každému. Najobľúbenejším je nepochybne klasický strih a to pre dámy mikina Bystrá a pre pánov mikina Baníkov. 

Jednoducho multifunkčné kúsky, ktoré sa svojim príjemným materiálom, vlastnosťami a dizajnom zavďačia každému – bez ohľadu na to, či máš 7 rokov alebo 60. Minulý rok sme do ponuky zaradili už aj detský model – Beniac, nájdeš ho podľa veľkostí: pre menšie deti Beniac veľ.: 98-116 a pre veľkáčov Beniac veľ.: 122-152.

Si mamička menšieho drobčeka? Nosíš svoje bábo v šatke alebo v nosiči? Máme mikinu aj pre teba 🙂 Nosičská mikina Beňuška je určená na nosenie detí v predu. Vďaka výborným termoregulačným vlastnostiam merino vlny sa budeš ty aj tvoje dieťa cítiť príjemne. Vynosíš ju už počas tehotenstva, ale využiješ samozrejme, aj keď deti odrastú.

Pre ženy, ktoré obľubujú dlhé oblečenie pod zadok, máme model Babica predĺžený až o 14 cm. Spoľahlivo zakryje brucho, kríže aj zadok. Tento kabátik sa hodí rovnako na hory ako aj do mesta. Vynosíš ho počas chladných jarných a jesenných dní a kľudne aj počas suchej zimy.

A teraz ti ku každej mikine pribalíme darček – elastickú merino čiapku Kremenc úplne zadarmo. Čiapka je vhodná na všetky outdoorové aktivity aj na bežné nosenie. A keďže nie je príliš hrubá, môžeš ju pohodlne využiť aj pod prilbu. Farbu a veľkosť čapice si môžeš vybrať podľa seba.

Ak teda nevieš čo svojej polovičke, deťom, či svojim blízkym (alebo pokojne aj sebe) zaobstarať, s týmito merino mikinami rozhodne nikoho nesklameš. Dilema možno nastane pri vyberaní farby 🙂 Tak neváhaj a vyskúšaj 😉

Kompletnú ponuku mikín z merino vlny nájdeš v kategórii – MERINO MIKINY .